ZÁKLADNÍ ČÁST
Pátek 24. dubna 2009 |
Čas |
Skupina |
Zápas |
Výsledek |
|
16.15 |
B |
Německo - Rusko |
0:5 |
|
16.15 |
A |
Bělorusko - Kanada |
1:6 |
|
20.15 |
B |
Švýcarsko - Francie |
1:0 |
|
20.15 |
A |
Slovensko - Maďarsko |
4:3 |
|
Sobota 25. dubna 2009 |
16.15 |
C |
USA - Lotyšsko |
4:2 |
|
16.15 |
D |
Norsko - Finsko |
0:5 |
|
20.15 |
C |
Švédsko - Rakousko |
7:1 |
|
20.15 |
D |
ČESKO - Dánsko |
5:0 |
|
Neděle 26. dubna 2009 |
16.15 |
B |
Švýcarsko - Německo |
3:2 v prodl.
|
|
16.15 |
A |
Slovensko - Bělorusko |
1:2 po SN
|
|
20.15 |
B |
Rusko - Francie |
7:2 |
|
20.15 |
A |
Kanada - Maďarsko |
9:0 |
|
Pondělí 27. dubna 2009 |
16.15 |
C |
USA - Rakousko |
6:1 |
|
16.15 |
D |
ČESKO - Norsko |
5:2 |
|
20.15 |
C |
Lotyšsko - Švédsko |
3:2 po SN |
|
20.15 |
D |
Finsko - Dánsko |
5:1 |
|
Úterý 28. dubna 2009 |
16.15 |
B |
Rusko - Švýcarsko |
4:2 |
|
16.15 |
A |
Maďarsko - Bělorusko |
1:3 |
|
20.15 |
B |
Francie - Německo |
2:1 |
|
20.15 |
A |
Kanada - Slovensko |
7:3 |
|
Středa 29. dubna 2009 |
16.15 |
C |
Rakousko - Lotyšsko |
0:2 |
|
16.15 |
D |
Dánsko - Norsko |
4:5 v prodl
|
|
20.15 |
C |
Švédsko - USA |
6:5 v prodl. |
|
20.15 |
D |
Finsko - ČESKO |
4:3 |
|
OSMIFINÁLE
Skupina E: Rusko, Švýcarsko, Francie, USA, Švédsko, Lotyšsko
Skupina F: Kanada, Bělorusko, Slovensko, Finsko, ČESKO, Norsko
Čtvrtek 30. dubna 2009 |
Čas |
Skupina |
Zápas |
Výsledek |
|
16.15 |
E |
Rusko - Švédsko |
6:5 v prodl. |
|
16.15 |
F |
Bělorusko - Norsko |
3:2 v prodl. |
|
20.15 |
E |
Švýcarsko - Lotyšsko |
1:2 po sam. náj. |
|
20.15 |
F |
Kanada - ČESKO |
5:1 |
|
Pátek 1. května 2009 |
Čas |
Skupina |
Zápas |
Výsledek |
|
20.15 |
E |
USA - Francie |
6:2 |
|
20.15 |
F |
Finsko - Slovensko |
2:1 v prodl. |
|
Sobota 2. května 2009 |
Čas |
Skupina |
Zápas |
Výsledek |
|
16.15 |
E |
Francie - Lotyšsko |
1:7 |
|
16.15 |
F |
ČESKO - Slovensko |
8:0 |
|
20.15 |
E |
Rusko - USA |
4:1 |
|
20.15 |
F |
Finsko - Bělorusko |
1:2 po sam. náj
|
|
Neděle 3. května 2009 |
Čas |
Skupina |
Zápas |
Výsledek |
|
16.15 |
E |
Švýcarsko - Švédsko |
1:4 |
|
16.15 |
F |
Norsko - Kanada |
1:5 |
|
20.15 |
E |
Rusko - Lotyšsko |
6:1 |
|
20.15 |
F |
Bělorusko - ČESKO |
0:3 |
|
Pondělí 4. května 2009 |
Čas |
Skupina |
Zápas |
Výsledek |
|
16.15 |
E |
Švédsko - Francie |
6:3 |
|
16.15 |
F |
Slovensko - Norsko |
3:2 v prodl. |
|
20.15 |
E |
USA - Švýcarsko |
3:4 v prodl. |
|
20.15 |
F |
Kanada - Finsko |
3:4 po sam. náj |
|
O UDRŽENÍ
Pátek 1. května 2009 |
Čas |
Skupina |
Zápas |
Výsledek |
|
16.15 |
G |
Německo - Dánsko |
1:3 |
|
16.15 |
G |
Rakousko - Maďarsko |
6:0 |
|
Neděle 3. května 2009 |
Čas |
Skupina |
Zápas |
Výsledek |
|
12.15 |
G |
Německo - Rakousko |
0:1 |
|
12.15 |
G |
Maďarsko - Dánsko |
1:5 |
|
Pondělí 4. května 2009 |
Čas |
Skupina |
Zápas |
Výsledek |
|
12.15 |
G |
Maďarsko - Německo |
1:2 |
|
12.15 |
G |
Dánsko - Rakousko |
5:2 |
|
PLAY-OFF
Středa 6. května 2009 - čtvrtfinále |
Čas |
Skupina |
Zápas |
Výsledek |
|
16.00 |
čtvrtf. |
Rusko - Bělorusko |
4:3 |
|
20.15 |
čtvrtf. |
Finsko - USA |
2:3 |
|
Čtvrtek 7. května 2009 - čtvrtfinále |
Čas |
Skupina |
Zápas |
Výsledek |
|
16.00 |
čtvrtf. |
Kanada - Lotyšsko |
4:2 |
|
20.15 |
čtvrtf. |
Švédsko - ČESKO |
3:1 |
|
Pátek 8. května 2009 - semifinále |
Čas |
Skupina |
Zápas |
Výsledek |
|
16.15 |
semif. |
Rusko - USA |
3:2 |
|
20.15 |
semif. |
Kanada - Švédsko |
3:1 |
|
Neděle 10. května 2009 - finále |
Čas |
Skupina |
Zápas |
Výsledek |
|
16.00 |
o 3.m. |
USA - Švédsko |
2:4 |
|
20.30 |
finále |
Rusko - Kanada |
2:1 |
|